Hutniaca a vibračná technika

PIŠTOLE

PIštOLE

Pištoľ teplovzdušná Makita HG5030

Pištoľ teplovzdušná Makita HG5030 je vysoko výkonný nástroj určený na rôzne úlohy spojené s ohrevom a formovaním materiálov. Má výkonný motor s výkonom 1 650 W a teplotný rozsah až do 550 °C, čo umožňuje rýchle a efektívne ohrevanie a formovanie rôznych materiálov, ako sú napríklad plasty, vosk, drevo a kov. Pištoľ má ergonomický dizajn s mäkkou rukoväťou, čo umožňuje pohodlné a precízne používanie. Pištoľ teplovzdušná Makita HG5030 je ideálna pre profesionálnych remeselníkov, stolárov, autokarosárov a iných odborníkov, ktorí potrebujú spoľahlivý a výkonný nástroj pre svoju prácu.

Celý deň Vernostná karta
10,00€
9€

Pištoľ teplovzdušná Leister na PVC fólie

Pištoľ teplovzdušná Leister je špeciálny nástroj určený na zváranie PVC fólií a podobných materiálov. Má vysoký výkon a umožňuje ohrievanie vzduchu až do 600 °C. Po ohriatí fólie na správnu teplotu, sa pištoľou vytvára tesné zváranie materiálov, čím sa zabezpečuje spoľahlivosť a trvanlivosť. Pištoľ má ergonomický dizajn s mäkkou rukoväťou, čo umožňuje pohodlné a precízne používanie. Pištoľ teplovzdušná Leister je ideálna pre profesionálnych zváračov, ktorí pracujú s PVC fóliami a podobnými materiálmi, napríklad pri výrobe nádrží, bazénov, membrán, alebo v oblasti reklamy a výroby značiek.

Celý deň Vernostná karta
18,00€
16,20€

Striekacia pištoľ WAGNER

Streikacia pištoľ WAGNER je vysoko kvalitný nástroj určený na aplikáciu farieb a lakov s vysokou presnosťou a efektívnosťou.

Celý deň Vernostná karta
15,00€
13,50€